Büyüler

Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Nedir? 

Süryani büyüsü isminden de belli olduğu gibi Süryani büyücüler tarafından yapılan büyü çeşididir. Bu büyünün yapımında ise yine Süryanice bir dil kullanılmaktadır. Süryani büyüsünün yapımı ve uygulanmasında ki amaç ise birbirlerini sevmekte olan kişileri bağlayabilmek ya da birleştirebilmektir. Bu büyü ak büyü ismi verilen büyü kategorisinde yer almaktadır. Süryani büyüsünün uygulanması çok geniş bir yelpazede olduğundan ötürü kara büyü amaçlı da kullanımı yapılmaktadır. Yani bu büyü aynı zaman birbirlerini sevmekte olan bireylerin ayrılabilmesi içinde kullanılmaktadır. Yani Süryani büyüsü için kısaca şöyle de diyebiliriz; hem ak büyüsü kategorisinde yer aldığı için iki seveni birleştirmek için kullanabilirken, hem de kara büyü kategorisinde ki özellikleri sayesinde ayırmak içinde kullanılabilmektedir. Süryani büyüsünü uygulayabilmek için Süryani olmak gerekmemekte, ancak Süryanice bir dil bilmek gerekmektedir. Bunun nedeni ise büyüyü ilk kez bulan Süryani papazlar olduğundan ötürü büyü işleminin yapımı esnasında Süryanice yazılar ve diller kullanılmıştır. Şayet bir büyücü ya da medyum Süryani dilini bilmiyor, yazıp, okuyamıyor ve konuşamıyor ise bu büyüyü asla yapamayıp, büyünün de tutmamasına sebep olacaktır ya da ters yönde tesir etmesine neden olacaktır. Bu nedenden dolayı da “ben Süryani büyüsü yapıyorum!” diyen medyumlara çok dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Süryani Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır? 

Süryani büyüsünün uygulanması için yapacağınız işlemde birbirleri ile birleşmesini ya da ayrı kalmasını istediğiniz kişilerin resimleri kullanılmaktadır. Kullanılacak olan bu resimlerin üzerlerine ise kişilere ait olan anne ismi ve doğum tarihleri gibi şahsi bilgileri eklenmektedir. Şayet Süryani büyüsünü iki seveni birbirinden ayırabilmek amacı ile yapmak istiyorsanız bunun için ayrı dualar kullanılırken, birleştirme amacı için kullanılacak ise bunun için okunacak olan dualarda farklılık göstermektedir. Ayırmak için ya da birleştirmek için olsun fark etmeksizin işlem için dua kişilere ait olan resimler üzerine yazılmaktadır. Eğer ki Süryani büyüsü sevenleri birbirlerinden ayırabilmek amacı ile kullanılacaksa dua yazılı resim yakılmaktadır. Yine bu büyü iki seven kişiyi birbirlerine karşı birleştirip, bağlayabilmek amacı için kullanılacaksa da resimler toprak altına gömülmektedir. Toprağa gömülme işlemi yapılırken Süryanice özel tılsımlı sözcükler söylenirken, ayrıca Süryani bir dilde olan dualarda okunmaktadır. 

Süryani Büyüsünün Etki Süresi Kaç Gündür? 

Süryani büyüsü işin ehli olan büyücü ya da medyumlar tarafından yapıldığı zaman bir o denli etkili ve kuvvetli bir büyüdür. Şayet bu büyünün yapımı için gerekli olan malzemeleriniz, bilgi ve deneyiminiz yok ise kendiniz asla şahsi olarak yapamayacağınız gibi başınıza da olmadık işlerin gelmesine neden olabilirsiniz. Süryani büyüsünü yapabilmek için çok deneyimli medyumlar ve büyücüler özel yurt dışından getirilme malzemeler ile bu büyüyü yapım işlemine başlayabilmektedir. Tabi ki büyünün tutması için malzemeler, kişilere ait olan bilgi ve belgeler ya da Süryanice bir dil yeterli değildir. Süryani büyüsünün tutması için yine her büyüde olduğu gibi bu büyüye has olan enerji boyutunda ki ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Büyü için gerekli ortam, malzemeler ve diğer bütün materyaller tamam olduktan sonra büyü yapılabilir. Büyü için ruhani varlıklar ile anlaşma sağlanıp, ilk önce onların madde evreninde yaşamakta olan medyumdan istediklerini yerine getirdikten sonra bu ruhani varlıklar birbirinden ayrılacak ya da bağlanacak olan çiftlerin kalplerine gerekli enerjiyi aktarmaktadır. Büyünün tam olarak etki ettiğini anlayabilmek için ise büyü yapımından itibaren minimum 7 gün, yani bir hafta geçmesi gerekirken; maksimum 14 gün yani 2 haftayı da bulabilmektedir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?