ÖNEMLİ !!!!

MEDYUM HİRAM İLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER MUTLAKA OKUMALIDIR..

 1. Kabala bir ilimdir ve bu ilmi yapacak kişi ibranice bilmeli ve tevrata vakıf olmalıdır.
 2. Türkiye’de hemen hemen her medyum web sitelerinde kabala ile alakalı yalan yanlış şeyler yazmıştır. Eminim ki bunu yazanlar tek kelime ibranice dahi bilmemektedir.
 3. Kabala sizlere tamamen yanlış tanıtılmaktadır. Bu web sitesinde gerekli bilgileri veriyorum lütfen dikkatli okuyun..
 4. Kabala ile yapılacak işlemler minimum 21 gün maksimum 54 gün sürmektedir. (Çok acil işlemler için farklı bir prosedür ve ritüel uygulanmaktadır. Ona göre de işlem ücreti değişmektedir.)
 5. Kabala ilimi ile istenilen her şey yapılabilir. (Geri getirme, bağlama, ölüm işlemleri vb.)
 6. Kabala ilminde ”Bakım” diye bir şey yoktur. Çünkü istediğiniz her işlem her kişiye uygulanabilir ve olumlu sonuç garantilidir.
 7. İşlem yaptırmak isteyenlerin vermesi gereken bilgiler tarafların; adları, anne adları, doğum tarihleri ve 2 adet fotoğraflarıdır.
 8. Kesinlikle işlemlerde pazarlık gibi bir durum söz konusu değildir. İşlem ücretleri Yeni İsrail Şekeli üzerinden hesaplanmaktadır. Ben size ücreti Yeni İsrail Şekeli olarak söylerim siz onu kendi ülkenizin para birimine dönüştürürsünüz.
 9. Türkiye’de İzmir de akrabalarım bulunmaktadır. Türkiye üzerinden işlem yaptırmak isteyenler için Türk bankalarına ait banka  hesabı verebilirim. Onun dışındakiler için İsrail’de bulunan Bank Hapoalim üzerinden işlem yapılacaktır.
 10. İşin en önemli kısmını yazıyorum. Lütfen beni detaylar ile boğmayın sadece ve sadece bana ne yaptırmak istediğinizi söyleyin !!!!! Uzun uzadıya anlatmaya gerek yok, şu kişi bana gelsin, şu kişi ile şu kişi ayrılsın, şu kişi sussun gibi gibi lütfen kısa ve net olun… Telefon görüşmesi almıyorum derdinizi whatsapp üzerinden anlatın.
 11. Benimle çalışmak isteyenler bu şartları okuyup kabul etmiş sayılırlar..

 

קבלה היא מדע, והאדם שיעשה זאת צריך לדעת עברית ולהחזיק בירושה.

קבלה כמעט בכל אתרי תקשורת רלוונטיים שקורה בטורקיה כתבה את הדברים הלא נכונים. אני בטוח שמי שכתב את זה לא יודע מילה אחת בעברית.
קבלה מיוצגת באופן מוטעה לחלוטין עבורך. אני מספק את המידע הדרוש באתר זה, אנא קרא בעיון.
עסקאות עם קבלה אורכות מינימום 21 יום ומקסימום 54 יום. (הליך וטקס שונה מוחל על הליכים דחופים מאוד. לפיכך דמי העסקה משתנים).
ניתן לעשות הכל עם מדע הקבלה. (אחזור, כריכה, פעולות מדידה וכו ‘)
אין דבר כזה “אכפת” במדע הקבלה. מכיוון שניתן להחיל כל הליך שרוצים על כל אדם ותוצאה חיובית מובטחת.
המידע שצריך למסור על ידי מי שרוצה לבצע עסקה; שמות, שמות אם, תאריכי לידה ו -2 תמונות.
אין שום דבר כזה מיקוח בעסקאות. דמי העסקה מחושבים על שקל ישראלי חדש. אני אגיד לך את העמלה כשקל ישראלי חדש ואתה תמיר אותו למטבע של ארצך.
יש גם קרובי משפחה באיזמיר, טורקיה. טורקיה יכולה לתת למי שרוצה לבצע עסקאות באמצעות חשבונות בנק השייכים לבנקים טורקיים. עבור אלה מלבד זאת, העסקאות יבוצעו באמצעות בנק הפועלים בישראל.
אני כותב את החלק החשוב ביותר בעבודה. בבקשה אל תכריע אותי בפרטים ופשוט תגיד לי מה אתה רוצה לעשות !!!!! אין צורך להסביר זאת באריכות, תן לאדם הזה לבוא אליי, לעזוב את האדם הזה ואת האדם הזה, אנא היה קצר וברור כאילו האדם הזה שותק … אני לא מקבל שיחת טלפון, הסביר את הבעיה שלך ב- whatsapp.
מי שרוצה לעבוד איתי נחשב לקרוא ולקבל תנאים אלה.

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?