Büyüler

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü Nedir? 

Ölüm büyüsünün yapılma amacı bir kişinin ruh enerjisini yok ederek onun akıl sağlığını bozmak üzere ve sonuç olarak da bireyi ölümün eşiğine kadar ulaştırabilmek için yapılmakta olan kara büyü sınıfında yer alan büyülerden birisidir. Ölüm büyüsü, büyü yapılan şahsın direkt olarak psikolojisini bozarak, kişiyi intiharın eşiğine kadar ulaştırabilirken, ayrıca kişiyi alkol ve uyuşturucu madde gibi fiziksel sağlığı bozacak şeylere de yöneltmektedir. Bu büyü o kadar etkili bir büyüdür ki büyü yapılan kişi yavaş yavaş ölmektedir. Kişi ne yaptığını bilemez bir hale gelir ve hayattan komple soğur. Sonunda ise akıl sağlığını yitirerek şizofren bir insan haline dönüşür ya da delirir. Ölüm büyüsü bir zehir gibi olmayıp büyü yapılacak kişiye direk içirilecek bir şey değildir. Ölüm büyüsü enerji aleminde ki ruhani varlıklara anlaşma yapılarak uygulanmakta olan bir büyüdür. Bu ruhani varlıklar büyü yapılan kişi ile sürekli uğraşarak, o kişinin hem normal hayatının tersine gitmesini sağlamaktadırlar, hem de rüyalarında rahat vermemektedirler. Ölüm büyüsünde ki beklenen sonuç ise büyü yapılan şahısın ya bir hastalığa yakalanıp ölmesi ya da büyünün etkisi ile intihar ederek hayatını sonlandırmasıdır. 

Ölüm Büyüsü Nasıl Uygulanmaktadır? 

Ölüm büyüsünü doğru yapabilmek için şahsa ait olan 4 adet resim ve yine şahsın kişisel bilgilerinin doğru bir şekilde olması gerekmektedir. Bunlar dışında ise bireye ait olan kişisel eşyası (tarak, cüzdan, tırnak makası, tıraş bucağı, vs) ve direk kişiden alınan (tüy, kişiye ait deri, kişinin tırnağı, vs) gibi materyallere de ihtiyaç duyulmaktadır. Ölüm büyüsü yapımı bir hayli zor olan büyü olup, yukarıda bahsettiğimiz materyaller dışında da büyüyü yapmakta olan büyücü ya da medyumunda dış ülkeden özel olarak temin ettiği bazı malzemelere de ihtiyaç duyulmaktadır. Ölüm büyüsünün tutması için anlaşma yapılan bazı kafir ya da dinsiz cin kabileleri ile anlaşma yapılmaktadır. Bu kabilede ki iblislere ise baphomet ismi verilmektedir. Bu habis iblisler tehlikesi ve gücü çok büyük olan cin kabilelerinden birisine dahildirler. Bu enerji aleminde ki cinler (üç harfliler) ile onların istediği çeşitli şeyleri yerine getirerek ölüm büyüsü için anlaşma yapılabilmektedir. Genel olarak bu cinler anlaşma için büyüyü yaptıracak olan kişiden 4 adet kurban kesilmesini isteyip, kendilerine sunulmasını istemektedir. Tabi ki bu iblisler (cinler) bu kurbanların etleriyle direkt olarak beslenmeyip, onlardan akan kanlar ile yapılan çeşitli ritüellerin ulaşmasını beklemektedirler. Kesilecek olan bu kurbanlar ise küçük baş olarak keçi, koyun, davar, koç gibi kurbanlıklar tercih edilmelidir. Kurban edilen 4 hayvanın kanı birbirine karıştırılarak ilk önce iblislerin gelebileceği uygun bir ortamda kağıtlara ya da duvarlara bu kan karışımı ile çizilmiş çeşitli ritüel simgeleri ile onlar iletişim kurulur ve kurbanın kanı bu iblislere bir sunak içerisinde sunulmaktadır.

Ayrıca adak kesilirken ölüm büyüsü yapılacak olan kişinin 4 adet fotoğrafın her birisi 4 hayvanın her birisine tek tek kesim sırasında gösterilir. Adanan her hayvana gösterilen fotoğrafın üzerine ise o hayvan akan kan akıtılır ve bu işlemler sırasında ise ölüm büyüsü için yazılmış olan özel latince sözler söylenmektedir. İşlemin diğer bölümünde ise kesilen ilk adağın sağ ön bacağı alınır, ikin hayvanın sol ön bacağı alınır, üçüncü hayvanın sağ arka bacağı alınır, dördünce hayvanın ise sol arka bacağı alınır ve bu bacaklarda bulunan etler kemikten güzelce ayrılır, ayrılan etler ise siyah kedi ya da köpeğe yemesi için teslim edilir ve teslim edilme esnasında yine özel latince sözcükler söylenir. Son işlemde ise 4 adet fotoğraf her bir adağın kesimi esnasında ona gösterildiği hayvanın bacağına bağlanır ve bacağın arka bölümüne ise yine özel simgeler çizilerek, her bir bacak ayrı ayrı 4 adet mezarlığa gömülür. Böylelikle ölüm büyüsü yerine gelmiş olur. Ölüm büyüsünün şu ya da bugün tutacak diye kesin bir süresi olmayıp, büyü yapılan kişiyi yavaş yavaş ve içten içe eritmektedir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?