Medyum Hiram Yorumları

Mistik Kabala Öğretisi ve Bu öğreti ile işlem yapılan kişilerin yorumları objektif olarak yayınlanmaktadır. Medyum hiram ile çalışan ve bu çalışmalardan fayda ya da zarar gören kişilere ait yorumlardır.

61 Yorum

 1. Medyum Hiram ile çalışmak gerçekten bir ayrıcalık insan bu kadar mı kibar bu kadar mı naif olur ben daha önce böyle sizi dinleyen her sorunuza cevap veren bıkmadan yılmadan size sabreden başka bir medyum daha görmedim. İnsan değil gerçi melek gibi bir adam işlemleri söz verdiği tarihte tamamlıyor. Başka dolandırıcı medyumlar gibi 50 defa para istemiyor. İşlem başlamadan ücretini alıyor işlem bitene kadar daha istemiyor. Bir de siz işlem süresince soru sorunca diğerleri gibi terslemeden insan gibi yaklaşıyor. Gerçekten çalışılması gereken bir medyum bağlama büyüsü konusunda gerçekten bir uzman ben iyi sonuç alınca 2 arkadaşım daha işlem yaptırdı onlarda muratlarına erdiler.

 2. Sürekli dolandırılmaktan bıktığım için arkadaşlarımında tavsiyesi ile öve öve bitiremedikleri medyumHiram beye geldim. Kız arkadaşlarımın bana anlattıklarına göre medyum Hiram su üzerinde yürüse tuhaflarına gitmezmiş. Bende bu methiyeler üzerine son kalan paramı derdime derman olur diye medyum Hiram’a işlem için verdim. İşlemim sevdiğim adamın bana daha sıkı bağlanması ve benden vazgeçememisydi çünkü son zamanlarda bana çok kötü davranıyor ve sürekli ayrılmak istediğini söyleyip duruyordu. Medyum Hiram bu adama öyle bir işlem yaptı ki adam bırakın bağlanmayı 8 günlük işlemin 6. gününde bana evlenme teklif etti. Ben bu adamın hakkında nasıl kötü yorum yazabilirim ki ? İşinin hakkını veren gerçek bir medyumdur ben kendisine teşekkür etmiştim ama sizin de kıymetini bilmeniz adına bir de buradan teşekkür etmek istedim.

 3. Aşk büyüsü konusunda medyum araştırması içine girdim ve yaptığım araştırmalar sonucunda medyum Hiram ile tanıştım ve işlemimi kendisine yaptırmak istediğimi belirttim. Her konuda anlaştık ve işlemlerimize başladık bana işlem başlamadan önce 10 gün içinde bu işi halledeceğini ve ücretini de söyledi ve işlemlere başladık bilgiler verildi çalışma başladı ve işlemin daha 2. gününden bu işlemin sonuçlanacağını anladım. Neden mi ? Çünkü iş yerinde platonik aşk yaşadığım adam benim yüzüme dahi bakmıyordu ama işlemlerden sonra adam benimle sohbet etmeye dışarı yemek ve kahve davetlerine başladı ve işlemin sonunda bana aşık olduğunu ve benimle birlikte bir ömür geçirmek istediğini söyledi. Medyum Hiram işte böyle bir medyum bu yüzden kendisiyle çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.

  1. Amme adinı biliyor muydunuz?Anne adi yok bende de

 4. Eşimle yaşamış olduğum problemlerden dolayı boşanma aşamasına gelmiştim. Eşimle her gün kavga ediyordurk ve bu kavgaların tek sebebi eşimin annesiyle alakalıydı kayınvalidem eşimi sürekli bana karşı dolduruyor ve benim ona kötü davrandığımı söylüyordu halbu ki alakası yoktu ben eşimin annesini kendi annem gibi sever ve saygı gösterirdim. Fakat kayınvalidem kötü niyetli olduğu ve baştan beri beni istemediği için eşime beni kötü tanıtıyordu bu durumdan kurtulmak için medyum arayışı içine girdim ve internet üzerinden medyum Hiram beyi buldum. Kendisine sorunumu anlattım ve kaynanama şirinlik büyüsü yaparsak bu sıkıntılardan kurtulacağımı söyledi onun söylemi üzerine bende yapalım dedim ve işlemlere başladık 6 gün içinde eşime sürekli beni kötüleyen kadın evime gelmeye ve benimle birlikte kahve içmeye sohbet etmeye başladı şimdi bana çok iyi davranıyor ve bu sayede eşimle hiç kavga etmiyorum. Günlerimiz çok güzel geçiyor. Medyum Hiram öncesinde kafamda boşanma isteği varken şimdi bir tane daha çocuk yapmak istiyorum. Çok teşekkür ederim hocam sayenizde hayatım çok değişti..

 5. 19 yaşında aile baskısı ile sevmediği bir adamla evlendirilip o adamdan 1 çocuk sahibi olan bir bayanım. Sevmediğiniz bir insanla ömür geçirmenin ne kadar zor olduğunu bilemezsiniz özellikle sevmediğiniz birine dokunmanın ya da onun size dokunmasının verdiği o iğrençlik hazzını her gün yaşamak ise tam bir zulümdür. Ben bu adamdan kurtulmak ve tek başıma çocuğumla yaşamak istiyordum. Bunu eşime 40 kere söylememe rağmen beni bırakmayacağını bırakırsa da çocuğun onda kalacağını söyleyip duruyordu. Bu durumdan kurtulmak için neler yapabileceğimi araştrıdım ve internet üzerinden medyum Hiram beye ulaştım. kendisine sorunumu anlattım bakımı yaptı ve neler yapabileceğimizi konuştuk her konuda anlaştık ve işlemlere başladık. Eşimle benim arama soğutma büyüsü yapacaktı ve 10 günlük bir işlem uygun gördü ilk 2 gün işlemden hiç bir şey anlamadım ama 3. güdnen itibaren eşimin bana karşı olan tavırlarının değiştiğini kendi gözlerimle göremeye başladım. 4. gün eşim benimle aynı yatakta yatmamaya başladı ve günler geçtikçe bu durum daha da ilerledi artık adam benimle aynı havayı teneffüs etmeye bile tahammül edemiyordu. 9. günün sonunda ben senden boşanmak istiyorum diyerek yanıma geldi ve bende içimden canıma minnet diyerek önüme getirdiği evrağı imzaladım. 10. günün sonunda mahkemeye dilekçemizi verdik ve 1 ay içinde anlaşmalı boşandık, şimdi çocuğum bende ve kendi başıma mutlu bir şekilde yaşıyorum. İşime girdim güzel giden bir hayatım var ve yaşamaktan zevk alıyorum… Teşekkürler medyum Hiram sizin gibi bir medyumla çalıştığım için çok şanslıyım..

 6. Genelde herkesin derdi bağlama ancak ben artık eskisi gibi hissetmediğim kırmak üzmek de istemediğimden ve biraz da aile baskısından bir şey yapamadığım eşimin kendi isteğiyle benden soğuyup ayrılması konusunda sıkıntım vardı internetteki araştırmalarımda hep medyum Hiramın ismi ön plana çıktı genelde hakkındaki yorumların fazlası yok eksiği var verdiği sürede işlemi tamamladı ve ne zaman yazsam en küçük sorularımı da her gün cevaplandırdı usanmadan verdiği sonuç alma süresinin de daha yarısına bile gelmeden eşimde değişiklikler oldu kavga gürültü olmadan hır gür çıkarmadan ve tamamen dost kalarak ayrılmak istediği konusunu kendisi açtı tam olarak istediğim de buydu Allah Hiram beyden razı olsun.

 7. Ben medyum Hiram ile 14 günlük bie çalışma yapmaya başlamıştım fakat sağlık sorunlarımdan dolayı 8.günde işlemi iptal ettirmem gerekti. Açıkçası çok korkuyordum param çöpe gidecek diye fakat medyum Hiram bana endişelenmemem gerektiğini ve paramın akşama kadar geri gönderileceğini söyledi ve dediği gibi de aynı gün içinde param hesabımdaydı. Bu olaydan sonra kendisine olan güvenim çok arttı. İşlerimi bitirir bitirmez kendisiyle tekrar çalışmaya başlayacağım. Size de tek tavsiyem Medyum Hiramdır arkadaşlar. Dediğim gibi kendisine güvencim sonsuz ve sizlere de gözlerim kapalı tavsiye edebilirim.

 8. Bende işleme başladım sonucu buradan ve başka sitelerden yazacağım.

 9. Kocamdan boşanmak istiyordum beni sürekli dövüyor ve hakaret ediyordu hiç mutlu değildim. Boşanmak istediğimi söylediğimde ise beni öldürmekle tehdit ediyordu. Bu hayat çekilmez bir hal almıştı ve bir an önce bu insanla yollarımı ayırmam gerekiyordu. her gün ölüm korkusu ile yaşıyordum. İnternet üzerinden Hiram beyi buldum ve kendisine kabala işlemi yaptırdım. Bu işlem sayesinde kocam kendiliğinden benimle boşanmak istediğini söyledi ve tek celsede boşandık. Hiram bey benim hayatımı kurtaran insandır. Her şey için kendisine şükranlarımı sunarım. Böyle bir medyum bulma şansınız yok.. Umarım bu yorumu okursunuz

 10. İşlem olarak Kabala medyum olarak Hiram bey… gerçekten bir çok medyum tarafından dolandırıldıktan sonra medyum hiram gibi iyi niyetli ve işin ehli bir medyumla karşılaşmak beni çok sevindirdi. İlk defa para verip yaptırdığım bir işlem sonuca ulaştı ve bu sonuç sayesinde şu an hayatım düzene girdi diyebilirim. Manevi bir danışman ve bir abi olarak gördüğüm Hiram beye sizlerin huzurunda teşekkürlerimi sunuyorum.

 11. Siz siz olun yahudi medyumlara işlem yaptırın derim ve özellikle de kabala işlemini şiddetle tavsiye ederim. Kabala benim hayatımı her anlamda değiştirdi. Kocam beni aldatıyordu ve bunu bildiğim halde inkar ediyordu. Kabala işleminden sonra kocam yaptıklarından dolayı çok pişman olduğunu ve bir daha yapmayacağını söyledi ve şu an gerçekten bütün ilgisi benim üzerimde, bu durumda bana yardımcı olan ve sayesinde evliliğimi kurtardığım hiram hocama sonsuz saygılarımı sunuyorum.

 12. Hiram bey merhaba ben helin almanyadan sizin sayenizde kocam artık arkadaş ortamını bırakıp benimle ilgilenmeye başladı siz olmasaydınız bu işin sonu boşanma ile bitecekti ama iyi ki varsınız yaptığınız kabala işlemi sayesinde evliliğim şu an rayına girdi ve yaptığım her şeyden zevk alır hale geldim.

 13. Hiram bey gerçekten her şey için size çok teşekkür ediyorum. Sevdiğim adamla evlenmemi istemeyen anne ve babamı ikna etmemde bana büyük yardımlarınız dokundu yaptığınız işlemin kısa sürede sonuç vermesi sayesinde sevdiğim adamla evlendim. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ellerinizden öpüyorum saygılar nejla

 14. Medyum hiram beyle çalışma yaptıktan sonra hayatım olumlu yönde çok büyük gelişmeler gösterdi kendisiyle beni terk eden sevgilim için işlem yaptırdım. 14 günde sevgilimi bana geri getirdi aynı zamanda yaptığı işlem sayesinde hayatımda bir aydınlanma dönemine girdim diyebilirim. İşlemden sonra ne sıkıtı kaldı ne de stres gerçekten bu kabala öğretisi insan hayatını baştan aşağı yeniliyor. Teşekkür ederim Hiram bey

 15. Medyum hiram beyle arılmak üzere olduğum eşime işlem yaptırdım sağolsun onun sayesinde eşim boşanmaktan vazgeçti ve bana daha çok bağlandı işlem yaptırdıktan sonra kocamla hiç bir sorun yaşamadım ve evliliğim mükemmel gidiyor diyebilirim. Teşekkürler hiram hocam…

 16. Medyum Hiram ile çalışıyorum ve şuan için gerçekten işlerim yoluna girdi diyebilirim. İşleme başlayalı daha 5 gün oldu ama şimdiden gerçekten çok güzel emareler gördüm diyebilirim. İşlem sonuçlandığı gibi buradan tekrar yazacağım. Teşekkürler hiram bey

 17. Ben ünlü Kabala Ustası israilli medyum hiram ile çalışma yaptım kendisi gerçekten büyüler konusunda gerçek bir uzman ne dediyse hepsini tek tek yaptı ve işlemlerden muhteşem sonuçlar elde ettim sizlerin de kesinlikle çalışmasını tavsiye ederim. Bu adam işleme 5 gün dediyse 5 günün sonunda kesinlikle sonuca kavuşturur.

  1. Gerçekten mi öyle mi dediginiz gibi güvenilir miyim

 18. Medyum Hiram beyle annemin üzerinde bulunan kötü enerjileri yok etmek için bir çalışma gerçekleştirdik. Mükemmel bir enerjisi var ve 21 günde annemin yeniden doğuşuna vesile oldu diyebilirim. Annem son 1 senedir son derece agresif ve unutkandı aynı zaman da sürekli biriyle sohbet ettiğini söylüyordu. O kadar psikiyatra falan götürdük bir sonuç alamadık en son böyle medyumları falı seven bir arkadaşım vasıtası ile hiram beyle tanışma fırsatım oldu. Kendisine sorunu anlattım ve 21 günde çözebileceğini söyledi işlemlere başladık ciddi anlamda 21 günde annem eski haline döndü annem normale döndükten sonra içinde acayip bir enerji olduğunu ve çok mutlu olduğunu söyledi gerçekten bu kabala insan hayatına ciddi anlamda güzel dokunuşlar yapıyor. Bu çalışmayı kim ne istiyorsa yapmalı yaptırdıktan sonra bana hak vereceksiniz…

  1. Lütfen benimle iletişime geçiniz bu yorumlar dogrumu

  2. Kardeşim bu yazdıkların gerçekten doğrumu. Hiram hoca gerçek Bi medyum mu güvenebilirsiniz.

 19. Medyum hiram bey ile bir kabala çalışması yaptım ve giden sevgilimi geri getirdi, ben bu zamana kadar 3 medyumla çalışıp sonuç alamadım ama hiram bey sevdiğim adamı 21 günlük bir süre içerisinde bana geri getirmeyi başardı bu kabala denilen şey sadece sizin istediğiniz şeyleri yapmakla kalmıyor aynı zaman da hayatınıza da olumlu anlamda katkı sağlıyor. Enerjinizi yükseltiyor hayata bakış açınızı değiştiriyor mükemmel bir şey diyebilirim. İçinizde o enerjiyi hissediyorsunuz. Teşekkürler hiram bey

 20. Yurt dışında fransada yaşıyorum benimde hayatıma kabala medyum hiram bey vasıtası ile girdi ve iyi ki de girmiş bir insan kendini bu kadar enerjik bu kadar pozitif başka türlü hissedemez sanırım. Çok güzel bir ilim ve hayatınıza girdiği andan itibaren hayatınızda ne kadar olumsuz şey varsa hepsini olumluya çeviriyor. Ben böyle bir şeyi ilk defa görüyorum. İnanmayanları hiram beyle ve kabala ile tanışmaya ve çalışmaya davet ediyorum. Bunu kendiniz yaşamalı ve deneyimlemelisiniz.

 21. Giden eşimi geri getirmek adına bu zamana kadar bir çok medyumla değişik büyü çalışmaları yaptım ama hiçbiri etkili olmadı en son namını çok duyduğum kabala ile çalışma yaptırmak istedim ve bunun içinde internet üzerinde bu işi iyi yapan kişileri araştırmaya başladım. 3 kişi buldum ve bunlardan biri de hiram beydi ve kendisiyle iletişime geçtim whatsapp üzerinden yazdım sağolsun cevap verdi ve sorunumu dinledi. Eşimi kabala yöntemiyle 27 günde geri getirebileceğini söyledi ve işlemlere başladık bu işlemlerde ilk etkiyi ben gördüm kabala hayatıma girdiği anda hayat daha pozitif bir yer haline geldi ve yaşamaktan zevk aldığımı fark etmeye başladım. Ondan sonra sürekli eşimin geri geleceği konusunda pozitif olumlama yaptım ve hiram beyin söylediği gibi eşim 27 gün sonunda bana geri döndü. Kabala ilmi kesinlikle tanışılması gereken bir ilim ve bu ilmide en güzel cira eden insan medyum hiram bey bu yüzden kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 22. Medyum hiram bety benim hayatımı baştan aşağı değiştirdi bu kabala ne kadar güzel bir ilimmiş daha önce çok duydum ama hayatıma tatbik etmeyi hiç akıl edemedim ama medyum hiram sayesinde kabala hayatıma tamamen girdi ve şu an kendimi havada yürüyormuş gibi hissediyorum. Hayatımda ki bütün dertlerden kurtardı beni şimdi sorun yok ve hayat ciddi anlamda yaşamaya değer bir hal aldı. Teşekkürler medyum hiram teşekkürler kabala ….

 23. Hiram bey ile sevgilimle yaşadığım sorunları çözmek ve bana evlenme teklif etmesini sağlamak için kabala çalışması yaptım hayatımda ilk defa bir medyumdan medet umdum ve medet umduğum kişide bütün sorunlarımı çözüme kavuşturdu. Kabala gerçekten mükemmel bir ilim ve çözemeyeceği sorun yok diye düşünüyorum. Bu düşünceme sebep olan şey 1 senedir evlilik konusunda ağzını açmayan adama 3 hafta gibi bir süre içerisinde evlenme teklif ettirmek. İşte size kabalanın kısaca özeti. Bütün sıkıntılarınızda çekinmeden hiram beyden yardım alabilirsiniz. Kendisi ciddi anlamda bir kabal üstadıdır. Ben buradan kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 24. Hiram bey ile bende kabala çalışması yaptım ve üzerimdeki bütün ağırlıklardan kurtuldum. Hiram beyle çalışmadan önce uyku problemleri ikili ilişkilerimde problemler ve sürekli hastalıklardan muzdarip bir insandım. Kısacası üzerimde ölü toprağı vardı fakat bu sorunumu hiram beye anlatıp kabala çalışması yaptıktan sonra o eski uyuşuk selin gitti yerine yepyeni ve enerjik bir selin geldi. Şimdi içimde hiç bitmeyen bir pozitif enerji var bütün sorunlarımdan kurtuldum ve hayata daha olumlu bakıyorum gelecek günlerin hayatıma daha büyük renk katacağına inanıyorum. Böyle güzel bir ruh haline bürünmemde vesile olan hiram beye sonsuz teşekkürleri mi sunuyorum.

 25. 8 yıllık evli ve 2 çocuklu bir bayanım ve eşim tarafından sürekli aldatılıyordum. Bu durumu bildiğim halde eşimin sürekli bu durumu inkar etmesi ise beni delirtiyordu 2 çocuk olduğundan dolayı boşanma taraftarı değildim ama bu durumda benim hayatımı çekilmez hale getiriyordu. Bu durumla alakalı daha önce 2 tane medyuma bağlama büyüsü yaptırdım ama hiç bir fayda göremedim yine araştırmalar yaparken medyum hiram beye denk geldim ve kabala ile alakalı yazılarını okudum ondan sonra kendisi ile çalışmaya karar verdim ve işlem başlattım bana 26 gün içinde sonuç alacağımı söyledi ve işleme başladıktan sonra ciddi anlamda hayatımda olumlu değişimler olduğunu gördüm hem eşim düzeliyor hem de ben gün geçtikçe yaşam enerjimi yükseltiyordum hiram beyin dediği gibi oldu 26 gün içinde eşim tamamen bana odaklanmaya başladı ve daha da telefonunda ne başkasıyla bir mesaj yakaladım ne de farklı farklı arkadaşlık sitelerine üyelikler gördüm. Bunların hepsi hiram bey ve kabalası sayesinde oldu bu yazıyı okuyan arkadaşlarıma kesinlikle kabala işlemini tavsiye ederim. Fakat bu işlemi işin ehli yahudi birine yaptırmalarını öneriyorum

 26. Bende hiram beyden yardım almak istiyorum sevgilimle evlilik arefesindeyken ayrıldık ve ben onu hala çok seviyorum bana geri gelmesi için kabala yardımcı olabilir mi ?

 27. Kabala sen ne güzel bir ilimsin öyle insanın hayatına altın bir dokunuş yapıyorsun ve o an itibari ile hiçbir şey eskisi gibi olmuyor her şey önceki halinden daha iyi bir hal alıyor. Bu işin ustası olan hiram beye bana ve eşimin hayatına aptığı altın dokunuş için sonsuz teşekkürleri mi sunuyorum.

 28. Kabala’da bakım olmaması ne kadar güzel bir şey sadece istek var ve sonuç var diyorsunuz eşim benle iyi geçinsin ya da eşim her dediğimi yapsın ve süre veriliyor 21 günde sonuç aldım ben ve sadece işlemle de sınırlı kalmıyor hayat daha yaşanılası bir hal alıyor içinize güzel bir mutluluk ve huzur doluyor. Hiram bey bu işin ustası kendisini iyi ki tanımışım çok teşekkür ederim hiram bey

 29. Eşimle olan kavgalarım ve bana yaptığı bitmek bilmeyen sözlü ve fiziksel şiddetten kurtulmak için bu zamana kadar bir çok medyumdan yardım aldım ama hepsi paramı alıp beni engellediler. En son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kabala ilimini araştırmaya başladım ve bu ilimde en iyi kimse onunla çalışmak istedim. Araştırmalarım sonucunda hiram beye ulaştım ve kendisine sorunumu anlattım bana işimi 28 günde halledeceğini söyledi hakikatende dediği süre içerisinde sorunumu çözdü şimdi eşim melek gibi oldu bana karşı ve işlemlerden sonra içimde acayip güzel ve olumlu bir enerji hissediyorum. Kabala gerçekten tanışılması ve yaptırılması gereken bir işlem. Ben bu ilimle hiram bey sayesinde tanıştım bu yüzden her şey için çok teşekkür ederim.

 30. Bende hiram beyden özel bir konuyla aalkalı yardım istedim sağolsun beni bu kötü durumun içinden 24 gün gibi bir sürede kurtardı sorunum gerçekten çok ciddi bir sorundu ama kabala hayatıma girince ne sorun kaldı ne keder hepsinden kurtuldum en önemliside içsel bir huzur yakaladım yaptığım her şeyden büyük zevk alıyorum. Kısacası hayat hiram bey ile tanıştıktan sonra yaşanılır bir hale geldi… Her şey için teşekkürler hiram bey

 31. Hiram bey ile tanışmam bir arkadaşım sayesinde oldu kendisi ve yaptıklarından o kadar etkilenmiş ki benimde kendisi ile tanışmamı tavsiye etti benimde bir çok sorunum vardı ve bunların üstesinden tek başıma gelemiyordum. Bu yüzden hiram bey ile tanışıp sorunlarımı anlattım o da bana kabalayı hayatıma enjekte etmemi söyledi bende ne olduğunu bilmediğim için nasıl yapıldığı konusunda kendisinden rehberlik etmesini istedim. Çalışmalara başladık ve 27. günden itibaren hayatım bambaşka bir yere doğru evrilmeye başladı bütün sorunlarımdan kurtuldum. Şimdi daha nezih ve sorunsuz bir hayat sürüyorum her şey için size sonsuz minnettarım. Bu yorumu okuyorsanız her insanın hayatına kabalayı dahil etmesini tavsiye ederim.

 32. Kabala olmasa ciddi anlamda hayatıma son verirdim. Kabala ilmiyle tanışmadan önce hayatım son derece berbaet bir haldeydi işim ailem ve sevgilim ile olan ilişkilerim tamamen kötü bir hal almış ve bu da beni yaşamaktan uzaklaştırmıştı bu yüzden içine kapanık hayata küsmüş bir insan haline geldim. Bu durumdan kurtulmak için yoga, meditasyon gibi saçma sapan yöntemlerden medet umdum ve bunlarda bana istediğim sonucu vermedi fakat bir arkadaşım sayesinde kabala ile tanıştım ve bu işi en iyi yapan insan olan medyum hiram beyden yardım aldım ve işlemlere başladıktan 30 gün sonra hayatım tamamen düzene girmeye başladı ayrılmak üzere olduğum sevgilimle barıştım ve nişanlandım ailem ile olan ilişkilerim mükemmele yakın hale geldi ve iş yerinde terfi aldım. Bu kadar gelişmeyi 30 gün gibi kısa bir sürede göstermek gerçekten benim için inanılmazdı bu yüzden bu site üzerinden medyum hiram beye gerçekten çok teşekkür ediyorum. Söyledikleri kadar varmış insanların hayatlarına altın dokunuşlar yapıyorsunuz.

 33. Medyum hiramla yaptığım kabala çalışması sayesinde beni terk edip giden sevgilim kendi ayağıyla bana tıpış tıpış döndü 24 günlük bir işlemdi ve ben ilk başlarda ne yalan söyleyim olacağına inanmamıştım ama 24 gün sonunda gördüklerim karşısıunda dilim tutuldu diyebilirim. Diğer sahtekar medyumlara boş boş büyüler yaptıracağınıza kabala ile tanışmanızı tavsiye ederim.

 34. Kabala gerçekten değişik bir ilim ve daha önce kulaktan dolma bilgiler ile tam kavrayamadığım bir şeydi fakat hiram bey bunu hayatıma tatbik edince gerçekten doğa üstü bir ilim olduğunu anladım. İnsan hayatını değiştirmek istiyorsa kesinlikle kabala ile tanışmalı diyorum. Bu işin ustası hiram beye de saygılarımı sunuyorum.

 35. Kabala işlemiyle iki insanın birbirinden soğuması sağlanabiliyor mu ? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

  1. Filiz hanım öncelikle merhaba ben hiram beyle kabala çalışması yaparak neredeyse imkansız olan bir şeyi gerçekleştirdim. İşlemi açıklamayacağım ama size şöyle bir şey söyleyeyim kabala ile yapılabileceklerin sınırı yok.

 36. Herkes kendinde medyum olduğunu düşünüyor ama yanılıyor ben hayatımda ki bütün sorunları hiram bey sayesinde çözüme kavuşturdum. Hiram bey sayesinde kabala ile tanıştım ve tanıştıktan sonra hayatımda ne kadar olumsuzluk varsa hepsi kendiliğinden çözüldü keşke daha önce tanışsaydım sahtekar medyumlara binlerce liramı kaptırmazdım. Her şeyde bir hayır olduğu düşüncesindeyim ve o sahtekarlar olmasaydı medyum hiram ile tanışamazdım.

  1. Merhabalar bu anlatılanlar gerçekten doğrumu ben Hiram beyle görüşmek istiyorum

 37. Kabala sayesinde hayatımın bu kadar değişeceğine hiç ihtimal vermemiştim. Gerçekten süper bir ilim hayatında sorun yaşayan insanlar kesinlikle başka bir şey yaptırmamalı ve direk kabalaya başvurmalılar.. Hiram bey gerçekten bu konuda uzman ve size hayatınızı değiştirme konusunda gerçek bir fırsat veriyor. Her şey için teşekkür ediyorum hiram bey iyi ki sizi tanıdım

 38. Herr Hiram, dank Ihnen habe ich mit meiner Geliebten Frieden geschlossen und angeboten, ihn zu heiraten, und er hat zugesagt. Herzlichen Dank für alles

 39. hiram, merci beaucoup pour tout. Grâce à vous, je suis très heureux maintenant. J’ai fait la paix avec mon mari et j’ai abandonné l’affaire du divorce

 40. Bu zamana kadar bir çok medyuma bir çok işlem yaptırmayı denedim ama ne hikmetse hiçbirinden sonuç alamadım. Papaz büyüsü yaptırdım, bağlama büyüsü yaptırdım, aşk büyüsü yaptırdım fakat hepsi sonuçsuz kaldı bir arkadaşımın tavsiyesi ile kabala işlemi yaptırmak için araştırmalara başladım ve araştırmalarım sonucunda bu işin uzmanı olan medyum hirama ulaştım ve kendisi ile kabala işlemi gerçekleştirdim. İşlemim 24 gün içinde olumlu bir şekilde sonuçlandı keşke daha önce kabala işlemi yaptırsaydım boşuna para vermez ve boşuna beklemezdim. Neyse ki hiram bey ile tanışıp işimi çözdüm her şey için teşekkürler hiram bey

 41. Hiram bey sayesinde tanıştığım kabala ile evlenip yuva kurdum bir tane de çocuğum oldu ve şu an hayat her anlamda mükemmel gidiyor. Sıkıntınız ne olursa olsun medyum hiram ve kabala varken kesinlikle çözüme kavuşturabilirsiniz.

 42. Kabala ciddi anlamda güzel bir ilim ve sonuçlarınızı hayatınızın her alanında görebiliyorsunuz. Bir kere bu işlemi yaptırdıktan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmuyor (olumlu anlamda) sürekli yukarı doğru giden bir ivme yakalıyorsunuz ve kolay kolay düşmüyorsunuz. İyi ki medyum hiram ve kabala ile tanışmışım. Her şey için çok teşekkürler.

 43. Medyum hiram ile kabala çalışması yaptım ve ciddi anlamda olumlu sonuçlar elde ettim. Hayatım değişti diyebilirim kabala işleminden sonra iş yerinde terfi aldım sevdiğim adamla nişanlandım ve kötü olan ailevi ilişkilerim gerçekten düzeldi kısacası kabala sonrası hayatım değişti diyebilirim. Teşekkürler medyum hiram

 44. I feel very lucky to know you. Thank you very much for resolving my problem in as little as 21 days.

 45. תודה שגרמת לי להתפייס עם בעלי.

 46. Medyum hiram bey ben daha önce kabala büyüsü yaptım bana keçi kesiyoruz fotoğrafa kanını akıtıyoruz gibi saçma sapan şeyler söylediler sizin sayfanızda okuduğum kabala ile diğer medyumların yaptığı kabala arasında dünya kadar fark var. Maddi durumumu düzelteyim en kısa zamanda sizinle çalışıcam.

 47. Medyum hiram bey ile 24 gün süren bir çalışma yaptım ve bir türlü evlenmeye ikna edemediğim adamı kabala büyüsü sayesinde 24 günde ikna edip kendi isteğiyle bana evlenmek teklif etmesini sağladık. Kabala sen ne güzel bir ilimsin hiram bey sizde çok güzel insansınız, işlem boyunca sürekli benimle ilgilendiniz ve her konuda yardımcı oldunuz ve hoş sohbetinizi benden esirgemediniz her şey için çok teşekkür ederim.

 48. Hiram bey ile çalışıp güzel sonuç alanlardan birisi de benim sürekli şiddet gördüğüm ve boşanmak istediğim de ölüm tehdidi aldığım eşimi 23 günde benden kendi isteğiyle boşanmaya ikna ettiği için kendisine çok teşekkür ederim. Hayatımı kurtardınız hiram bey ve Kabalası

 49. Medyum hiram ile kabala çalışması yaptım ve sürekli evliliğime çomak sokan ve eşimi bana karşı kışkırtan kayınvalidemden sonsuza kadar kurtuldum… Bu işlemi 21 gün içinde yaptı ve çok temiz bir iş oldu şimdi son derece rahatım

 50. Bende medyum hiram bey ile kabala çalışması yapıp sonuca ulaşanlardanım eski sevgilimin en yakın arkadaşımla evlenmesi kanıma dokunduğu için yuvalarını yıkmak adına medyum hirama kabala işlemi yaptırdım. 30 gün içerisinde karı kocayı tek celsede boşatmayı başardı. Başka medyumların size verdiği kısa süreleri göz önüne alıp aldanmayın işiniz geç olsun ama olsun !!! Teşekkürler medyum hiram sayenizde şu an vicdanen çok rahatladım

 51. Ben medyum hiram ile kabala işlemi yaptırdım istediğim şey 28 gün içinde sonuçlandı. Medyum hiram ile çalışmadan önce bir çok medyum bana işlemin 8 günde biter 10 günde biter 12 günde biter 14 günde biter diye türlü vaatlerde bulunup söylediklerini yapamadılar ama medyum hiram web sitesinde yazdığı gibi 21 ila 54 gün arasında süre verdi ve 28 günde işimi bitirdi. Medyum hiram sayesinde ayrılmak üzere olduğum sevgilim bana kör kütük aşık oldu ve şu an benimle evlenmek için resmen yalvarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?