Medyumlar

İzmir Medyum

İzmir Medyum Hizmeti 

İzmir Medyum hizmeti arayan Türkiye’nin en büyük üçüncü şehirdir. Ege’nin incisi olan İzmir ilimizde büyü olsun, büyü bozma olsun ya da manevi anlam problemlerin çözümü olsun birçok hususta medyuma ihtiyaç duyan şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Aslında ülkemizin hemen hemen her şehrinde yaşayanların medyuma ihtiyacı olsa da İzmir medyum arayışı konusunda diğer şehirlere nazaran daha ön sırada gelmektedir. Nüfus bakımından İstanbul ve Ankara şehirlerimizden sonra en kalabalık üçüncü şehir olma özelliği gösteren İzmir ilimiz, bu yoğunluk sebebinden ötürü medyum ihtiyacını yeteri kadar karşılayamamaktadır. İzmir genelinde ve çevresinde yaşayan ve kendilerine “medyum” diyen birçok şarlatan ya sahtekar çıkmaktadır ya da bu işi bilmemektedir. Bu nedenden dolayı da güzel Türkiye ülkemizin, güzel İzmir şehrinin bu kalpazanlara karşı gözlerini açmaları gerekmektedir. 

İzmir Medyum Arayışı Konusunda Dikkat Edilecek Hususlar 

Anadolu topraklarımızın şahane şehri olan İzmir ilimizin değerli insanları medyum arama konusunda çok temkinli olmak durumundadır. İzmir medyum ve büyücülük işlemlerine inanan bir şehirdir. Ancak bulduğunuz her medyuma heybeye de inanmamak gerekmektedir. Dünya geneline baktığımız zaman en sağlam medyumlar Türkiye ve Arap ülkelerinden çıksa da ülkemizde on parmağı geçmeyecek kadar medyum işini hakkıyla yerine getirebilecek kişiler kalmıştır. Diğerlerinin bir kısmı para sömürebilmek üzere tuzak kurmuş sahtekar olur, bir kısmı da bu işi bilmeyip sizi kandırmaktadır. Her medyum hocaya kesinlikle inanmamak gerekmektedir. Hele İzmir gibi Türkiye’nin en büyük üçüncü şehrinde bu tarz gözünü para hırsı büyümüş insanlar bir hayli fazladır. Ayrıca bazı medyum hocalarda gerçek olup, sizden aldığı bilgiler ile kendilerinde negatif enerjili ruhani varlıkları, yani kafir olan cinleri size musallatta edebilmektedir.

Bu sebepten dolayı da internet üzerinden bulduğunuz medyum olsun ya da çevrenizin önerisi ile bulduğunuz medyum olsun kesinlikle tam donanımlı bir araştırma yapmadan ne paranızı o kişiye kaptırın, ne de şahsi bilgilerinizi paylaşın. Şayet öneriler ve gerekli araştırmalar sonucunda bir medyuma kanaat getirdiyseniz öncelikli olarak yapmanız gerekecek şey o şahsa yaptıracağınız büyü ile alakalı olarak bilgiler sormak olacaktır. Örneğin, siz o kişiye kısmetinizin açılması üzerine bir büyü işlemi için gidecekseniz, gitmeden evvel medyumu arayıp bu büyü ile alakalı temel olarak hangi malzemeleri kullandığını, büyüde hangi dilin kullanılacağını ya da diğer bilgileri sormanız gerekmektedir.

Medyumdan öğrendiğiniz o büyüye ait bilgileri ise internet ortamında  doğru mu ya da yanlış mı diye araştırmalısınız. Şayet medyum sizin kısmetinizi açmak için yapacağı büyünün yapılışı ile internet ortamında ki aynı büyünün yapılışı birbiri ile bağdaşmakta ise o medyum bu işi bilen doğru bir medyum demektir. İkinci bir olay ise medyum hocaya kesinlikle kargo ile ya da başka bir vasıta ile sizden istediği resim, kişisel bilgiler ya da şahsi eşyalar gibi şeyleri göndermeyin, siz onun yanına gitmeyi ve bu işi yaptığı ortamı görmeyi teklif edin. Şayet bu istediğini medyum reddetmiyor ise sahte bir medyum değil demektir. Eğer reddediyor ise kesinlikle o kişinin sahtekarlık ağına düşmeden hemen uzaklaşın. 

İzmir Medyum ve Enerji Alemi  

İzmir medyum arayan büyük şehirlerimizden bir tanesi olarak, yukarıda da kısaca paylaştığımız gibi her medyuma inanmamak gerekmektedir. Şayet alelusul bir medyuma inanırsanız hadi en kötüsü paranızı kaptırdınız diyelim, daha kötüsü ise o medyum eğer kendi enerji aleminde yaratılmış olan habis cinlerini sizin üzerinize musallat etmek istiyor ise bu durum kötüsünün de kötüsüdür. Eğer o medyumun kafir ya da habis cinlerini üzerinize çekerseniz birde hazır sıkıntılarınızdan manevi anlamda kurtulmak isterken, üzerine çözümü daha da zor bir sıkıntı ekletmiş olursunuz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?