Medyumlar

İstanbul Medyum

İstanbul Medyum Albiak 

Merhabalar değerli Türkiye’nin güzel İstanbul şehri yaşayanları. İstanbul çok büyük bir şehirdir ve bir o kadarda cezbedici güzelliğe sahiptir. İstanbul medyum konusunda yaşayanların en fazla tercih ettiği bir memlekettir. Bende medyum Albiak olarak kıymetli İstanbullulara sağlam ve kaliteli bir medyum hizmeti vermekteyim. Ermeni asıllıyım ve bana Ermeni medyum Albiak’ta demektedirler. Medyumluk alanında birçok konuda büyü yapabilmekteyim ve yaptığım büyüler tesirini kuvvetli bir biçimde göstermektedir. Din olarak Müslüman olmayıp, Hristiyan dinine mensubum. Yaklaşım 25 ila 30 senedir medyum ve büyü hizmeti vermekteyim. Büyü işlemlerinde kullanılan birçok dile hakim olduğum gibi Türkçe dilini de  düzgün bir şekilde hem okuyup, hem yazıp, hem de konuşabilmekteyim. Siz kıymetli İstanbul medyum arayan kişilerde çok iyi bilmektedir ki medyumluk işi uzmanlık gerektiren ve medyumluğun getirisi olan büyünün doğru uygulanmadığı taktirde tersine döndüğü gibi, tutmamasına da vesile olmaktadır. Medyumluk işini doktorluk gibi düşünebilirsin. Örneğin, bir beyin cerrahı kendi alanı olmayan kalp ameliyatını yapmaya kalkışırsa, hasta ya ölebilir ya da bitkisel hayata girebilir. İşte medyumlukta bu denli hassas bir konudur.  

İstanbul Ermeni Medyum Albiak ve Büyü İşlemleri 

Ermeni medyum Albiak olarak diğer medyumlar ya da büyü işiyle uğraşan şahıslar gibi tek bir büyü ya da birkaç tane büyü bilgisine sahip olmayıp, birçok büyüyü yapabilme kabiliyetine sahibim.  25 ile 30 yıllık bir sürecin bana kattığı deneyim ve beceriler sayesinde enerji aleminde ya da diğer bilim ismi ile frekans aleminde olan ve normal bir kişinin gözünde perde olmasından dolayı göremeyeceği birçok ruhani, yani cinlere sahibim. Normal medyumlar Müslüman ise sadece Müslüman cinlere, Hristiyan ise sadece Hristiyan cinlere ya da Yahudi ise sadece Yahudi cinlere; yani kendi dininden olan cinlere hükmedebilirken, ben Ermeni medyum Albiak olarak, Hristiyan dinine dahil olmama rağmen Müslüman olsun, Yahudi olsun, Hristiyan olsun ya da dinsiz olsun hemen hemen tüm cinlere hükmedebilme gücüne sahibim. Tabi ki güç deyince hemen her insanın aklına maddesel güç geliyor, zorbalık geliyor. Halbuki enerji, yani frekans aleminde bu işler bu şekilde değildir. Bir cini hüküm altına alabilmek için o cinin istediği birçok şeyi yerine getirmek gerekir. Yani bu işi bir tür alışveriş gibi düşünün. Siz bir mağazaya gittiğiniz zaman bir elbise karşılığında nasıl para ödüyorsanız, enerji aleminde ki cinlere de yapılacak olan büyü karşılığında anlaşmalar sonucu bazı durumları yerine getirmek gerekmektedir. 

İstanbul Ermeni Medyum Albiak ve Cinler Alemi 

Müslümanların cin ya da Avrupa ülkesinde yaşamakta olan insanların paranormal varlıklar ismini takmış olduğu tüm varlıkların hepsi aslında tek bir varlıktır. Yani kuranda geçen “cin” kelimesinde ki enerji varlıkta aynı varlıktır, incil de geçen varlıklarda aynı varlıktır. Burada önemli olan bu varlıkların kabileleri ve o kabilede ki cinden bir büyünün yapımı için yardım alınması hususudur. Çünkü her büyünün yapımı için davete her cin teşrif etmez. Örnek olarak, başka bir cinin musallatından kurtulabilmek için yine başka bir cin kullanılarak yardım alınır ve genellikle bir kişiye musallat olan cini ondan daha kuvvetli olan bir cin kullanılarak defedilir ya da diğer ismi ile yakılır. Bu tarz musallat durumundan kurtulmak için genellikle İslam dinine tabi olan Müslüman cinler kullanılır ve Müslüman cinlerde sadece ak büyü sınıfından ki durumlara yardım etmektedir. En büyük Müslüman cin kabilesi ise bugün Türkiye’de Mardin ilinde bulunan Nusaybin kabilesidir. Bu cin kabilesinin imparatorunun ismi ise Mürre’dir ve kendisi bizzat Hz. Muhammed’den Müslümanlık almıştır. Mürre komple kabilesi ile birlikte Müslümanlığa geçmiş olan bir cin imparatorudur. Tabi ki bu konu geniş olduğu için bu yazımızda hepsine değinemeyip, kısaca durumdan bahsetmek istedim. Yazımı okuduğunuz teşekkür ederim. Ermeni medyum Albiak’tan tüm İstanbullulara saygılar ve sevgiler olsun. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?