Medyumlar

Hollanda Medyum

Hollanda Ülkesi Medyum 

Hollanda medyum olarak birçok Avrupa devletlerine göre baya bir geriden gelen bir devlettir. Bunun sebebi ise Hollanda ülkesinde bu işi yapabilen medyumun yokluğundan kaynaklanmaktadır. Var olan medyumların büyük çoğunluğu ise Hristiyan olup, medyumluktan bir haber iş yapmaktadır veya dolandırıcıdır. Hal böyle iken Hollanda ülkesinde yaşamlarını sürdürmekte olan gurbetçilerimiz Hollanda medyum arayışı konusunda büyük bir araştırmaya girmek durumunda kalmışlardır. Sizlerde çok iyi bilmektesiniz ki medyumluk konusunda gerek Avrupa olsun, gerek Asya olsun bu işi en doğru şekilde yürütebilen ülkelerden bir tanesi Anadolu toprakları olan ülkemiz Türkiye’dir. Tabi ki Arap ülkeleri, Ermeniler ya da Süryanilerde medyumluk konusunda ilk sırada gelmektedirler. Hollanda ülkesinde yaşayıp da bir türlü medyumluk hizmeti veren kişilere erişemeyen gurbetçi vatandaşlarımız, bu iş için ana vatanları olan Türkiye’ye sürekli olarak gelemedikleri için soluğu internet mecrasında almışlardır. Ancak sanal ortamda bulunan birçok kişi medyumluk maskesi altına bürünmüş olan şarlatanlardır. Bu şahısların tek emeli para olup, üç kuruş için şahsiyetlerini eritmektedirler. Sizlerde Hollanda medyum arayan değerli gurbetçi vatandaşlarımız olarak bu tarz sahtekarların ağına kapılmamak için ince eleyip, sık dokumanız gerekmektedir. 

Sahtekar Medyumları Anlama Yolları 

Bir medyumun gerçek mi ya da sahtekar mı olduğunu şayet medyumun bulunduğu yere gelemeyecek konumda iseniz, yani Hollanda gibi bir ülkeden kalkıp da bu iş için hemencecik Türkiye’ye gelemeyecekseniz bu şahısları internet ortamında da kolaylıkla çözebilirsiniz. Sahtekar hocalar genellikle kendilerine ait ve kendi isimlerinde örneğin, medyumbilmemneyhoca.com gibi web siteleri açtırarak buradan kişileri kandırma yoluna giderler ve bu medyumların büyük çoğunluğunda web sitelerinde asla oldukları konumların adresini paylaşmayıp, yalnızca “şahsi numaramdır” adı altında cep telefonu paylaşırlar. Burada iş size düşüyor, bir medyum hocanın web sitesine girdiğiniz zaman eğer o kişi web sitesinde yaşadığı yerin adresini vermeyip, telefon numarası paylaşmışsa o numarayı arayın ve ona öncelikli olarak web sitesine eklemiş olduğu kişisel biyografisi hakkında sorular yöneltin. Eğer telefonda konuştuğunuz medyumun verdiği bilgiler ile web sitesinde ki şahsi bilgileri eşleşiyor ise ilk adımı geçmiş demektir. Zaten bir medyum internette kurduğu web sitesinde adres bilgisini paylaşmadığı gibi üstüne de şahsi bilgilerini vermemiş ise kesinlikle o kişiden uzak durun, çünkü sahtekar çıkma olasılığı çok yüksektir. İlk adımı geçmeyi başaran medyuma, ikinci adımda yaşadığı adres bilgisini sorun ve ardından da o adreste yaşadığına dair kanıt niteliğinde WhatsApp ortamında ya da herhangi bir görüntülü olarak konuşabileceğiniz sosyal medya mecrasında görüntülü konuşmayı teklif edin. Eğer kendine medyum diyen bu şahıs görüntülü konuşmayı reddediyorsa bilin ki bu şahıs kesin olarak dolandırıcıdır ve uzak durmalısınız demektir.  

Hollanda Medyum Hizmeti 

Bu değerli yazıları sizlere sunmakta olan bizlerin tek amacı ve gayesi siz değerli Hollanda medyum arayan gurbetçi vatandaşlarımıza gerçekleri ve doğru bilgileri aşılamaktadır. Hollanda ülkesinde doğru dürüst bu işin ehli olan bir medyum bulamadıysanız ilk çare internet mecrasında medyum arayabilmek olurken, ikinci çare ise ana vatanınız olan Türkiye üzerinde herhangi bir arkadaşınıza, yakınınıza ya da akrabanıza konuyu bildirip, onların sizin için medyumu bulmasını sağlamak olacaktır. Onlardan sizin derdinize derman olmak ve istediğiniz büyüyü ya da manevi anlamda bir işleminizi yerine getirebilmek için doğru medyum hocaya birebir, yüz yüze erişim sağlayıp, sizin irtibat kurmasına yardımcı olabilirler. Tabi ki şöylede bir durum var ki o da yüz yüze konuşulan bazı medyumlarda sahtekar çıkmaktadır. Bu sebepten ötürü de hem internet ortamında olsun, hem de reel (gerçek) yaşantıda olsun medyum adı altında tanıdığımız kişilere direkt kanmayıp, onlar hakkında derin bir araştırmaya girmek zorundasınız. Yoksa bu işin sonucunda büyük sayılarda para kaybedebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?