Hakkımda

15. yüzyılda ünlü İspanya Engizisyonu başlamadan önce İspanya’da 300 bin Yahudi yaşıyordu. Dünyanın en büyük Yahudi cemaatlerinden biriydi bu. Fakat engizisyon mahkemesi yahudilerin yakılmasına karar verince buradan Osmanlı devleti sayesinde kurtarılan yahudiler izmir ve çevre illere yerleştirildiler. Ben de 500 yıl önce yaşanan bu olayın bir mağduru olarak İzmir’de dünyaya gelen yahudi bir ailenin en ufak çocuğuyum. Büyülere karşı olan yeteneğim ailemin 7 kuşaktan beri büyüler ve mistisizm ile uğraşmasından kaynaklanmaktadır. Kabalayı bir yaşam tarzı olarak gören ben bu doktorin ile büyüyerek 19 yaşıma geldiğimde bir çok büyüyü kendi başıma yapabildiğimi ve kendimi daha da geliştirerek ilerlediğimi gördüm. O gün bugündür büyüler ile haşır neşir bir şekilde hayatımı idame ettirmeye devam ediyorum.

Aslında benim yaptığım iş medyumluk değil büyü uzmanlığı ama insanların ağzı artık büyücülere de medyum dediği için onların ağız alışkanlıklarını değiştirmemek adına bende bu sıfatı kullanmaktayım. Büyücülük yeteneğimi geliştirmek adına diğer dinler ve inanışlar hakkında bilgiler toplamaya ve onları kendi büyülerimde tatbik etmeye çalışıyorum. İnsanlara daha iyi ve daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için İslami büyülerden tutunda, Afrika vodoosuna kadar her türlü şeyi inceliyor ve öğreniyorum. Yeni dilleride öğrenerek o dilde yazılmış olan büyü kitaplarını okumayı ve onlardan kendime bir şey katabilmeyi çok seviyorum.

Kıssadan hisse 25 senedir büyücülük ile meşgulüm ve bu zamana kadar binlerce insana layığı ile hizmet ettiğimi düşünüyorum. Sizlerin de tek başınıza içinden çıkamadığı durumlarda yardımına koşacağıma ve elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum.

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?