Blog

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum Kimdir? 

Gerçek medyum, yaptığı işi doğru düzgün yapabilen, insanları kandırmayan ve dolandırmayan, yapmış olduğu medyumluk işinde ilimi üstün olan, büyü yapımı konusunda tam donanımlı, enerji aleminde yaratılmış olan ruhani varlıklar (kuranda: cinler) ile iletişim kurabilip onları büyü için davete çağırabilen, üçüncü gözü açık olan, yalnızca büyü değil şifada verebilen, büyü ile alakalı hemen hemen tüm dillere (ermeni dili, Süryani dili, latince dil, arapça dili ya da diğer diller) vakıf olan kişilere verilen isimdir. Herkes “ben medyumum” der, ancak büyük bir bölümü sahtekardır ve tek emelleri üç kuruş para kazanabilmektedir. Bu sebepten dolayı da emin olmadığınız hiçbir medyuma güvenip, büyü yaptırmamalısınız. Şayet böyle bir şey yaparsanız, güvenmiş olduğunuz medyumların yaptığı büyüler ya hiç tutmayıp, paranıza yazık olacaktır ya da yanlış yaptığı büyünün sonucu size olumsuz olarak geri dönecektir. Bizlerde çok iyi bilmekteyiz ki çağımızda medyumluk ya da büyücülük adı altında birçok şarlatan piyasaya çıkmıştır ve özellikle bu şarlatanlar sosyal medya hesapları üzerinden ya da kendilerine bir tür blog sayfası veya internet sitesi açarak insanların hem paralarını çalıp, çırpmaktadır, hem de duygularıyla oynamaktadır. Bizlerde siz değerli okuyanlarımızın bu tarz sahtekar medyumlara karşı uyanmanız için bu yazıyı hazırlama gereği duyduk. 

Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır? 

Çağımızda bir kişinin gerçek medyum olup ya da olmadığını anlamak her ne kadar zor olsa da bazı araştırmalar ve yöntemler sonucu bu durumu anlayabilip, gerçek medyuma ya da medyumlara erişebilirsiniz. Öncelikli olarak internetten her bulduğunuz medyuma kesinlikle direkt güvenip, o kişiyi arayarak, dediği banka hesaplarına para ödemesi yapmamalısınız. İnternetten bulduğunuz medyuma ait olan bilgileri bizzat kendisini arayarak, teyit ettirmelisiniz. Şayet internette yazan bilgiler ile medyumun verdiği bilgiler aynı şekilde birbiriyle uyuşuyor ise bu medyum gerçek medyum şartlarının ilkinde olumlu olarak geçmiş demektir. Tabi ki bu test bununla bitmiyor.

Yine aynı medyumun konum bilgisini öğrenmelisiniz. Eğer konum bilgisi ile internette ki bilgi uyuşuyor ise güvenilir ve gerçek medyumdur. İnternette hiçbir bilgisini paylaşmayıp, öylece sadece telefon numarası paylaşan hiçbir medyuma tamah etmeyin. Son aşamada ise internetten numarasını arayıp ulaştığınız medyuma web sitemizde bulunan büyü çeşitleri ile alakalı sorular sorun. Örneğin, “Aşk büyüsü nasıl yapılır?” gibi. Eğer ki telefon ile aramış olduğunuz medyum aşk büyüsü ile alakalı olarak web sitemizde büyünün yapımı ile ilgili bilgiler ile kendisinin anlattığı bilgilerin en azından birkaç tanesi birbiri ile uyuşmakta ise yine bu kişi güvenilir ve gerçek medyumdur. Tabi ki aşk büyüsünün de kendi içerisinde çeşitleri olduğu için her medyum tek bir aşk büyüsü ile büyüyü yapacak değildir. Bu sebepten dolayı da web sitesinde ki aşk büyüsü tarifi ile güvenilirlik testinden geçirmiş olduğunuz medyumun tam olarak büyünün yapımını anlatmasını beklememelisiniz. 

Gerçek Medyum Nasıl Bulunur? 

Gerçek medyum bulabilmek için siz değerli okuyucularımıza ilk tavsiyemiz çevrenizde ki arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da tanıdığınız bir kişinin devamlı olarak gittiği veya daha önce bir büyü yaptırıp, olumlu sonuçlar aldığı medyumlara yönelmeniz gerekmektedir. Şayet çevrenizde büyü ile ilgilenen kişiler yok ise ya da büyüye inanan tanıdıklarınız, akrabalarınız, arkadaşlarınız yok ise ve sonuç olarak reelden bir büyücü bulma konusunda zorlanıyorsanız, yukarıda ki yazımızda da belirtmiş olduğumuz gibi internet üzerinden medyum aramalısınız ve yine bulduğunuz medyumu da yukarıda vermiş olduğumuz testten geçirmelisiniz. Birde şu durumu da kesinlikle unutmamalısınız ki çok büyük büyüler hariç, hemen hemen her büyüye büyük meblağlar isteyen medyumların birçoğu da yine sahtekar medyum çıkıp, gerçek medyum ya da güvenilir medyum kategorisinden men edilmesi gereken kişilerdir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?