Medyumlar

Almanya Medyum

ALMANYA MEDYUM

Almanya Ülkesinde Medyum Hizmeti

Almanya ülkesi medyum ya da büyücüleri, Almanya ülkesinde yaşayan gurbetçilerin titizlikle seçmesi gereken kişilerdir. Ülkelerinden uzak bir şekilde Almanya ülkesinde yaşamakta olan ve gurbet hasreti çeken vatandaşlarımızın gurbetin zorlu koşullarına katlandığı gibi bunun yanı sırada düzgün bir medyum bulmakta meşakkatte kalmaktadırlar. Bunun nedeni ise Almanya ülkesinde yaşayan gurbetçilerimizin isteklerine uygun bir biçimde medyum bulamadıklarından kaynaklanmaktadır. Çünkü Almanya’da “ben medyumum” diyen Hristiyan ya da Yahudi büyücülerin büyük çoğunluğu sahtekar çıkmaktadır. Diğer bir neden ise Almanya ülkesinde ülkemiz Türkiye’de olduğu gibi sıkça medyum hizmeti veren kişilerin olmayışından kaynaklanmaktadır. Bu sebepten ötürü de Almanya ülkesinde yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız büyü yaptırabilmek ya da herhangi bir derdine derman bulabilmek için sanal mecrada doğru ve kaliteli hizmet verebilen medyum arayışına girmektedirler.  Tabi ki birçok gurbetçi vatandaşımızda internet üzerinden Türkiye’de hizmet vermekte olan medyumları bulup, onlara ulaşıyor ama bu medyumların birçoğu dolandırıcı ya da sahtekar olarak çıkıyor.

İnternette Almanya Medyum Arayışı

Bu yazı içeriğine erişip, okuyan sizlerde çok iyi bilmektesiniz ki artık günümüz sanal devrim çağırıdır ve her insan artık internet üzerinden istediği her türlü bilgiye kolayca ulaşabildiği gibi, bunun yanı sırada herhangi bir alışverişini de yine internet üzerinden kolayca evine kadar getirtebilmektedir. Tabi ki normal şartlarda Almanya ülkesinde medyum bulabilme konusunda zorluk çeken gurbetçilerimizde mecbur olarak internet üzerinden medyum arayışına giriyor ve bunun içinde Google arama motorunda “medyum, Türkiye medyum” gibi aramalar yaparak, birçok medyuma ait telefon numarasından tutunda sosyal medya hesaplarına kadar erişebiliyorlar. Ancak ne yazık ki bu erişilen bilgilerin büyük çoğunluğu sahtekar ve dolandırıcı olurken, bir kısmı da Türkiye’de yaşayan gerçek medyumların isimlerini kullanarak sahte sosyal medya profili oluşturabiliyorlar. Tabi ki bu iş yalnızca sosyal medya hesaplarıyla da bitmeyip, bu sahtekar şarlatanlar, dolandırıcılık yolu ile üç kuruş para kazanabilmek için web sitesi açmaya kadar gidebiliyorlar. Sizlerde Almanya medyum arayan gurbetçi vatandaşlarımız olarak bu tarz kişilere kanmamak için internette bulduğunuz her medyuma inanmamanız gerekmektedir. Yalnızca kaliteli ve doğru bilgiler sunabilen web sitelerinde ki medyumlara kanaat getirmez gerekmektedir.

Almanya Medyum Doğru Medyum Bulma

Almanya medyum arayışı içerisinde olan gurbetçilerimiz bu hususta bilgi sahibi olabilmek adına internet üzerinden araştırma sonucu ulaştıkları birçok medyuma inanarak, yüksek meblağlarda para kaptırabiliyorlar. Bu sahtekar kalpazanların birçok örneğini Google de ufak araştırmalar yaparak erişebilirsiniz. Tabi ki bizler bu yazıyı yazan web sitesi yöneticileri olarak Almanya medyum arayan gurbetçilerimize de hak veriyoruz. Çünkü onlarda hangi medyumun doğru, hangi medyumun yanlış olduğunu bilemiyorlar. İnternette bulunan medyumların gerçek mi yoksa sahtemi olduğunu anlayabilmek, bu işi tam olarak bilmeyen Almanya medyum arayan gurbetçiler için gerçekten de bir hayli zor olmaktadır. Web sitemiz olarak, doğru medyuma erişebilmek her ne kadar bizler için kolay olsa da Almanya gibi Türkiye’den uzak bir dış ülkede yaşayan vatandaşlarımız için bu durum çok zordur. Tabi ki bu sadece Almanya ülkesinde yaşayan ve medyum arayan vatandaşlarımız için geçerli olmayıp, Türkiye’de yaşayan birçok vatandaşımızda bu tarz sahte medyumların tuzağına düşebilmektedir. Şayet bir medyum gerçekten de bu işi yapabiliyor ise internet üzerinden kurmuş olduğu web sitesinde kendi kişiliğini nasıl tanıtmış ise normalinde de öyledir. Bu duruma örnek olarak şunu diyebiliriz, açtığı web sitesinin hakkında bölümünde kendisi ile alakalı olarak vermiş olduğu bilgileri ile sizin onunla telefonda konuşurken vermiş olduğu bilgiler doğru ise o medyum gerçekten de bu işi yapabilecek ve sahtekar olmayan birisidir. Yani eğer “Müslüman medyumum, yaşım 46, Trabzon doğumluyum, vs” gibi bilgileri web sitesinde paylaşıp da siz o kişiyi telefon ile aradığınız zaman bu bilgilerden herhangi birisini yanlış veriyorsa o kişi ile hemen irtibatınızı kesmelisiniz.

Almanya Medyumları Hizmet Bölgeleri

 • Berlin Medyum
 • Bremen Medyum
 • Dresden Medyum
 • Düsseldorf Medyum
 • Erfurt Medyum
 • Hamburg Medyum
 • Hannover Medyum
 • Kiel Medyum
 • Magdeburg Medyum
 • Mainz Medyum
 • Münih Medyum
 • Potsdam Medyum
 • Saarbrücken Medyum
 • Schwerin Medyum
 • Stutgart Medyum
 • Wiesbaden Medyum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Şimdi Ara
Open chat
Yardıma mı İhtiyacınız Var ?
Size nasıl yardımcı olabilirim ?